single

Konwerter mp3 z YT - jak działa?

Pobieranie mp3 z YouTube to szalenie popularna sprawa - korzystają z tego niemalże wszyscy użytkownicy Internetu. Albo skorzystali chociaż raz w życiu. Nie wszyscy jednak dokładnie wiedzą jak to działa, czy to legalne i po co ludzie to robią, i co właściwie ściągają. Dlatego postaramy się to jak najlepiej wyjaśnić.

Wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak działa konwerter z YouTube na mp3.

Jest to bardzo prosta sprawa. Wystarczy znaleźć odpowiednią stronę, a następnie przejść także na serwis YouTube, gdzie należy wyszukać materiał, który nas interesuje. Następnie skopiować adres URL i wkleić go w odpowiednie miejsca na stronie, która zamienić ma to nam na format mp3 i zaraz możemy ściągnąć to, co nas interesuje i korzystać z tego gdziekolwiek i kiedykolwiek tylko chcemy. To takie proste! Niektóre strony oferują również konwertowanie do formatu mp4, co również może być dla nas interesujące. Ludzie robią to z różnych powodów - bo nie mają poza domem dostępu do Internetu albo boją się, że twórca usunie dany materiał. Ściągają muzykę, której nie ma nigdzie indziej, podcasty, edukacyjne wykłady czy jakieś inne pogadanki, do których nie potrzeba wcale widzieć wideo. Takie działania są w pełni legalne, więc nie trzeba się tego obawiać. Najważniejsze, aby takiego materiału nie rozpowszechniać, ani tym bardziej nie sprzedawać, ponieważ to łamanie praw autorskich, które jest mocno karane w Polsce.

Mamy nadzieję, że ten krótki poradnik wszystkim pomógł i teraz świadomie będzie można korzystać z konwertowania mp3 z YouTube.