single

Darmowe filmy i seriale

Wypuszczony przez Netflixa blisko 2 lata temu serial "The End of The F***ing World" okazał się niespodziewanym sukcesem, mimo że produkcja nie należała do najdroższych czy też najbardziej promowanych przez amerykańską platformę. Kameralna historia o dwójce brytyjskich nastolatków zmagających się z różnego rodzaju egzystencjalnymi problemami spodobała się tak bardzo, że fani zażyczyli sobie kontynuacji. Netflix spełnił życzenie widzów i od 5 listopada 2019 roku "The End of the F***ing World 2" można już obejrzeć online. 

Obsada

W drugim sezonie serialu, podobnie jak w pierwszym, w rolę Alyssy wcieli się Jessica Barden, jako James wystąpi natomiast fantastyczny Alex Lawther. Pytanie tylko, w jakim charakterze pojawi się jego bohater. Odpowiedź trzeba poznać samemu, oglądając serial - ci, którzy znają zakończenie pierwszego sezonu, dobrze wiedzą, że obecność Jamesa na ekranie nie jest taka oczywista.

Opis fabuły

Już opis fabuły pierwszego sezonu nastręcza pewnych trudności. W trwającym w sumie niespełna trzy godziny serialu dzieje się bowiem naprawdę wiele. Podobnie jest w przypadku kontynuacji. "The End of The F***ing World 2" to nieokiełznane kino drogi, w którym sytuacja głównych bohaterów, Alyssy i Jamesa, może się zmienić właściwie ze sceny na sceny. Powiedzenie czegokolwiek o fabule tego serialu mogłoby zniszczyć zabawę z samodzielnego poznawania losów dwójki pokręconych nastolatków, z czystym sumieniem można jednak powiedzieć, że tym, którym podobała się pierwsza część historii, druga również powinna przypaść do gustu. "The End of The F***ing World 2" pełne jest scen wzruszających i humorystycznych, śmiech przelata się tam ze łzami i wzruszeniem. Każdy widz z pewnością doceni ten melanż gatunkowy. Darmowe filmy online możesz zawsze obejrzeć na kino.pinbook.pl

Opinie 

Pierwszy sezon "The End of The F***ing World" spotkał się z tak ciepłym przyjęciem z kilku powodów. Przede wszystkim gra aktorska wydaje się bardzo przekonująca, a bohaterowie są świetnie napisani. Ważny jest jeszcze jeden element - serial, pod pozorem prostego kina drogi, porusza tematy trudne, ale potrzebne nastolatkom, takie jak - śmierć, przyjaźń, miłość czy stosunek do własnego ciała.